لوگوی بارگذاری

درباره ما

ما معماری و ساخت و ساز شما را متحول می کنیم

شركت آريا سازه مهر و گروه كارخانجات توليدي وابسته به آن در سطح كشور، مفتخر است به عنوان اولين توليدكننده بلوك‌هاي سقفي و نسل اول پانل‌هاي پيش ساخته سبك سه‌بعدي (3D Wall) بر پايه صفحات پلي استايرن استاندارد در ايران، گامي نوين در صنعتي‌سازي ساختمان برداشته و طي بيش از يك دهه تلاش و مطالعات فني و با توليد حدود پنج ميليون مترمربع محصولات مختلف با پايه فرآوري صفحات پلي استايرن استاندارد، خدمتي نو در بخش ساختمان‌سازي ارائه نمايد.

شركت آريا سازه مهر با عضويت در انجمن بهينه‌سازي مصرف انرژي ايران و با دريافت گواهينامه ايزو ISO 9001 – 2000 در حوزه مديريت و كيفيت توليد و اخذ اولين نشان استاندارد در توليد و فرآوري پلي استايرن در ايران، همواره در تلاش بود است با ارزيابي و به روزرساني محصولات خود متناسب با فن‌آوري نوين دنيا گامي بلندتر و شايسته‌تر در توليد و معرفي محصولات جديد ارائه نمايد.

در اين خصوص گروه صنعتي و توليدي آراي سازه مهر بر پايه مطالعات اجرايي و تحقيقات علمي خود، براي اولين بار موفق به توليد و ارائه نسل دوم پانل‌هاي پيش‌ساخته سبكه سه‌بعدي متال فوم در كارخانجات توليي خود گرديد.

علی مهرآبادی

بنیان گذار

صاحب و مالک برند متال فوم . کارآفرین برتر در سالهای 1391-1393

ما قول می دهیم که ...

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

کلیدواژه خود را وارد کنید